Pliki cookie pomagają nam oferować nasze usługi. Korzystając z tej witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. Nie przechowujemy żadnych danych osobowych. Dowiedz się więcej.

Przewoźne generatory prądu

Generatory prądu stacjonarne i przewoźne

Generatory QAS, QAX, QAC Atlas Copco zostały zaprojektowane z myślą o firmach wynajmujących sprzęt, budowlanych, drogowych, i obsługujących imprezy plenerowe, które często wykorzystują maszyny jako podstawowe źródło zasilania jak również do zasilania rezerwowego dla hoteli, szpitali czy też w telekomunikacji. Najważniejszymi założeniami przy projektowaniu tych maszyn jest trwałość, niezawodność, możliwość pracy w najtrudniejszych warunkach, niski poziom hałasu, prosta obsługa, dbałość o środowisko oraz ekonomika użytkowania.

Wyposażenie standardowe generatorów przewoźnych Atlas Copco.
  • Zaawansowane technicznie regulatory obrotów silnika w celu utrzymania optymalnej stabilizacji częstotliwości
  • Wysokiej klasy układy AVR do stabilizacji napięcia wyjściowego, dbające o bezpieczeństwo odbiorników
  • Profesjonalne i wytrzymałe obudowy ze stali o konstrukcji przetestowanej w każdych warunkach.
  • Masywny zaczep do dźwigu i gniazda do wózka widłowego dla szybszego i bezpiecznego transportu
  • Opcjonalne podwozia zaprojektowano tak aby wytrzymały trudy dróg i bezdroży zachowując własności jezdne przez długi czas eksploatacji.

Agregaty QAS, QAX i QAC wyposażone są w niskoobrotowe, ekonomiczne silniki wysokoprężne o bardzo dobrych właściwościach dynamicznych oraz samowzbudne prądnice synchroniczne. Solidna, wyciszona obudowa ze specjalnymi wzmocnieniami, bezwyciekowa rama z płozami, której sztywność jest dużo większa niż w maszynach stacjonarnych, pojemne filtry powietrza i dwa filtry paliwa wraz z separatorem wody umożliwiają pracę urządzenia praktycznie w każdych warunkach i przy każdym poziomie obsługi. Dzięki prawidłowemu dopasowaniu mocy silnika i mocy prądnicy, maszyny te są wyjątkowo trwałe i niezawodne.
 
Obsługa jest prosta a stała kontrola pracy przez mikroprocesorowy panel LCD na tablicy przyrządów zapewnia bezpieczeństwo, a długie okresy międzyprzeglądowe i niskie zużycie paliwa są źródłem znacznych oszczędności.


QAC 500-750-1000 Generatory QAC
Generatory QAC - kompletne w 20'stopniowym kontenerze
QAS 105.jpg Generatory QAS
Generatory QAS - maksymalna wydajność, trwała konstrukcja
QAX 30 Generatory QAX
Generatory QAX - lekkie, wydajne, trwałe

Technika budowlana


POBIERZ PROSPEKT