Pliki cookie pomagają nam oferować nasze usługi. Korzystając z tej witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. Nie przechowujemy żadnych danych osobowych. Dowiedz się więcej.
Home
 • Atlas Copco Poland - Airnet carosuel
  AIRnet system NOWOŚĆ!
  Średnica 6" (158 mm)

  AIRnet to kompletny system do budowy sieci sprężonego powietrza. Kompleksowe rozwiązanie oparte na anodyzowanych rurach aluminiowych o średnicy od 20 mm do 158 mm i połączeniach „push in-concept”. Wysoka jakość produktów AIRnet potwierdzona jest 10-letnią gwarancją na złącza i aluminiowe rury obejmując wszelkie uszkodzenia spowodowane defektem naszych materiałów.

 • Atlas Copco Poland - autostrada 2015 Dynapac carousel
 • Atlas Copco Poland - koronka Carousel
  Podążamy za Waszymi potrzebami

  ZAMÓW TU I TERAZ!!!!

  Największy sklep internetowy w Polsce z narzędziami wiertniczymi
  sklep.narzedziawiertnicze.pl

  Zarejestruj się już dziś, a do pierwszego zamówienia otrzymasz
  RABAT 30%

 • Atlas Copco Poland fair SF
  KAMPANIA PROMOCYJNA

  SPRĘŻARKI BEZOLEJOWE SF


  Nowoczesne, wyciszone sprężarki bezolejowe SF Mono w cenie SF Skid.


  klikając na link dowiesz się więcej nt. sprężarek SF


  Formularz do oferty

 • Atlas Copco Czech Republic - GTG anniversary carousel
  20 lat godnej podziwu siły

  Byliśmy pierwszym producentem na rynku, który dostarczał ręczne, przemysłowe szlifierki z silnikiem turbinowym. Po 20 latach nasze GTG 40 jest ciągle najpotężniejszą szlifierką pneumatyczną na świecie.

Grupa Atlas Copco jest czołowym na świecie producentem sprężarek stacjonarnych i sprężarek przewoźnych, generatorów, sprzętu budowlanego i maszyn górniczych oraz narzędzi przemysłowych

Atlas Copco Polska, lider w technice sprężonego powietrza, górnictwie i budownictwie, technice przemysłowej, dostawca sprężarek i urządzeń do uzdatniania powietrza, wytwornic tlenu i azotu, pomp próżniowych, generatorów, maszyn budowlanych i górniczych, przemysłowych narzędzi i systemów montażowych. Sprzedaż, serwis, wynajem.

Oferujemy szeroką gamę produktów: sprężarki stacjonarne olejowe i bezolejowe, a wśród nich sprężarki śrubowe, sprężarki tłokowe, sprężarki spiralne, sprężarki z wirującym zębem , turbo-sprężarki powietrza, gazów technicznych i procesowych, urządzenia do uzdatniania sprężonego powietrza, wytwornice azotu i tlenu, pompy próżniowe, systemy wytwarzania powietrza medycznego i próżni medycznej,  sprężarki przewoźne,generatory, sprzęt górniczy i budowlany, narzędzia przemysłowe i systemy montażowe oraz usługi posprzedażne, wynajem maszyn i urządzeń.

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

ul. Badylarska 25, 02-484 Warszawa, Polska

W centrum uwagi

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

ul. Badylarska 25, 02-484 Warszawa, Polska