Pliki cookie pomagają nam oferować nasze usługi. Korzystając z tej witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. Nie przechowujemy żadnych danych osobowych. Dowiedz się więcej.
Home
 • Atlas Copco Polska - 8 Series carosuel
 • GA Cover 2015_landscape_carosuel
  CZY JESTEŚ GOTOWY NA PRZYSZŁOŚĆ?

  Z NOWĄ GENERACJĄ SPRĘŻAREK VSD+

  Wypełnij formularz i dowiedz się więcej.

 • Atlas Copco Poland - koronka Carousel
  Podążamy za Waszymi potrzebami

  ZAMÓW TU I TERAZ!!!!

  Największy sklep internetowy w Polsce z narzędziami wiertniczymi
  sklep.narzedzia wiertnicze.pl

  Zarejestruj się już dziś, a do pierwszego zamówienia otrzymasz
  RABAT 30%

 • Atlas Copco Poland - Carousel
  ROZWIŃ SKRZYDŁA

  I ZAINWESTUJ W SWOJĄ FIRMĘ.

  Oferta leasingowa na zakup sprężarek serii GA i GX do 30 kW.

 • Atlas Copco - ITBA Banner - Making the difference
  PRAWDZIWA RÓŻNICA

  Jesteśmy dumni, że Atlas Copco przynosi klientom wartość w postaci światowej klasy, innowacyjnych technologii i rozwiązań dla produkcji. Tworzymy produkty trwałe, wytrzymałe, cechujące się ergonomią i wysoką jakością. Obejrzyj nasz najnowszy film.

Grupa Atlas Copco jest czołowym na świecie producentem sprężarek stacjonarnych i sprężarek przewoźnych, generatorów, sprzętu budowlanego i maszyn górniczych oraz narzędzi przemysłowych

Atlas Copco Polska, lider w technice sprężonego powietrza, górnictwie i budownictwie, technice przemysłowej, dostawca sprężarek i urządzeń do uzdatniania powietrza, wytwornic tlenu i azotu, pomp próżniowych, generatorów, maszyn budowlanych i górniczych, przemysłowych narzędzi i systemów montażowych. Sprzedaż, serwis, wynajem.

Oferujemy szeroką gamę produktów: sprężarki stacjonarne olejowe i bezolejowe, a wśród nich sprężarki śrubowe, sprężarki tłokowe, sprężarki spiralne, sprężarki z wirującym zębem , turbo-sprężarki powietrza, gazów technicznych i procesowych, urządzenia do uzdatniania sprężonego powietrza, wytwornice azotu i tlenu, pompy próżniowe, systemy wytwarzania powietrza medycznego i próżni medycznej,  sprężarki przewoźne,generatory, sprzęt górniczy i budowlany, narzędzia przemysłowe i systemy montażowe oraz usługi posprzedażne, wynajem maszyn i urządzeń.

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

ul. Badylarska 25, 02-484 Warszawa, Polska

W centrum uwagi

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

ul. Badylarska 25, 02-484 Warszawa, Polska