Pliki cookie pomagają nam oferować nasze usługi. Korzystając z tej witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. Nie przechowujemy żadnych danych osobowych. Dowiedz się więcej.
Home
 • SMARTLink
 • CR App web banner 2
  Construction App

  Find all the information about Atlas Copco Construction Technique’s products and service.

  Available for free downloading on App Store & Google Play.

  Download now!

 • Atlas Copco Poland - koronka Carousel
  Podążamy za Waszymi potrzebami

  ZAMÓW TU I TERAZ!!!!

  Największy sklep internetowy w Polsce z narzędziami wiertniczymi
  sklep.narzedziawiertnicze.pl

  Zarejestruj się już dziś, a do pierwszego zamówienia otrzymasz
  RABAT 30%

 • GA VSD Plus Commercial Carousel
  Mała sprężarka, wielkie możliwości.

  Do 12% większy wydatek FAD, powierzchnia instalacyjna mniejsza nawet o 50%, oszczędności energetyczne sięgające nawet 50%. Więcej informacji na stronie produktowej GA7-37VSD+

 • Atlas Copco Czech Republic - GTG anniversary carousel
  20 lat godnej podziwu siły

  Byliśmy pierwszym producentem na rynku, który dostarczał ręczne, przemysłowe szlifierki z silnikiem turbinowym. Po 20 latach nasze GTG 40 jest ciągle najpotężniejszą szlifierką pneumatyczną na świecie.

Grupa Atlas Copco jest czołowym na świecie producentem sprężarek stacjonarnych i sprężarek przewoźnych, generatorów, sprzętu budowlanego i maszyn górniczych oraz narzędzi przemysłowych

Atlas Copco Polska, lider w technice sprężonego powietrza, górnictwie i budownictwie, technice przemysłowej, dostawca sprężarek i urządzeń do uzdatniania powietrza, wytwornic tlenu i azotu, pomp próżniowych, generatorów, maszyn budowlanych i górniczych, przemysłowych narzędzi i systemów montażowych. Sprzedaż, serwis, wynajem.

Oferujemy szeroką gamę produktów: sprężarki stacjonarne olejowe i bezolejowe, a wśród nich sprężarki śrubowe, sprężarki tłokowe, sprężarki spiralne, sprężarki z wirującym zębem , turbo-sprężarki powietrza, gazów technicznych i procesowych, urządzenia do uzdatniania sprężonego powietrza, wytwornice azotu i tlenu, pompy próżniowe, systemy wytwarzania powietrza medycznego i próżni medycznej,  sprężarki przewoźne,generatory, sprzęt górniczy i budowlany, narzędzia przemysłowe i systemy montażowe oraz usługi posprzedażne, wynajem maszyn i urządzeń.

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

ul. Badylarska 25, 02-484 Warszawa, Polska

W centrum uwagi

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

ul. Badylarska 25, 02-484 Warszawa, Polska